פוף מעוצב ואיכותי

לכל סגנון של שטיח, או רצון שלכם ליצור אווירה, פוף יכול לשמש כאינסטרומנט לישיבה או כהדום רך ונעים

לרגליים. הפופים שתמצאו בראגס הם כמו השטיחים: מגוונים, מעוצבים ובאיכות ללא מתחרים.

לאיזה חללים פופים מעוצבים יכולים להתאים?

עיצוב חלל כמו סלון לא חייב להיות עיצוב רציני וכבד מאוד. כיום יש הרבה מאוד אפשרויות עיצוב ייחודיות וקלילות מאוד לחללים. כאשר אנחנו רוצים לעצב את הסלון שלנו כך שהוא יהיה בעל עיצוב קליל, זורם וייחודי אנחנו יכולים לבחור להציב בו פופים מעוצבים שיהפכו את האווירה בו לצעירה ונינוחה יותר. הפופים יכולים להתאים לסלונים של סטודנטים או של אנשים שפשוט רוצים שהסלון שלהם יהיה בעל מראה לא רשמי ונוח.

טיפים לעיצוב צעיר וייחודי של חדרי נוער

פופים מעוצבים יכולים להתאים מאוד גם לעיצוב של חדרי נוער. חדרי נוער צריכים להיות בעלי עיצוב צעיר וייחודי שמתאים לנער או לנערה שגרים בהם. בעת עיצוב החדר חשוב לערב את הנער או הנערה שהחדר הוא שלהם ולשאול אותם איזה סוג עיצוב הם מעדיפים. אם יש צבעים שהם אוהבים יותר ניתן לשלב אותם בעיצוב או לתכנן את העיצוב של כלל החדר לפי הקו המנחה של צבע מסוים כמו ירוק בהיר, תכלת, אדום או וורוד. ככל שבחדר יהיו פריטים ייחודים יותר שמתאים לאופי של מי שגר וחי בו כך החדר יראה טוב יותר והוא גם יהיה שימושי מאוד. בחברת ראגס שטיחים מתמחים בעיצוב ייחודי של פופים המותאמים אישית לבני נוער, למשפחות וגם לחללי לימוד.

טיפים לעיצוב נגיש, נוח ואסתטי של חללי לימוד

פופים מעוצבים יכולים להתאים מאוד גם לעיצוב של חללי לימוד. חללי לימוד יכולים להיות מקום מעצים ומכיל עבור ילדים ובני נוער. כאשר אנחנו רוצים לעצב את הספרייה בבית הספר שלנו או את המועדון של הילדים שלנו אנחנו צריכים לעצב אותם בשפה עיצובית שמתאימה לאופי של ילדים ובני נוער. הצבה של ספות רביצה או של פופים בחלל זה תהפוך את החלל למזמין יותר עבור הילדים ויהיה להם נעים יותר לבלות בו. ניתן להפוך את העיצוב לנגיש יותר על ידי בחירה של פריטי עיצוב קלילים או שימושיים כמו שטיחים שנעים לדרוך עליהם והופכים את החלל לחמים יותר או על ידי בחירה של פריטים כמו שולחנות קפה או שולחנות למידה.

בואו והתרווחו לכם על פוף נעים ונוח, כזה שייתן לכם כח.

בואו נדבר

הצטרפו למועדון הלקוחות של Rugs שטיחים ותוכלו להנות ממבצעים מטורפים

עד 10% הנחה למצטרפים חדשים