שטיחי חבלים

שטיח חבלים באיכות הגבוהה

"ראסטפרי!" לדירת רווקים, לחלל פשוט וחמים, למקומות שבהם רוצים תחושת קלילות, פשטות ורעננות צעירה.

שטיחי חבלים בכל הצבעים, הסוגים, הגדלים אצלנו כאן הם נמצאים.

רק בואו ובחרו.

למה כדאי לשלב שטיח בעיצוב הבית שלנו?

לא כל אחד יודע מהי הדרך הכי נכונה והכי טובה לעצב את הבית שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו רוצים לעצב אותו כך שהוא יהיה מזמין, נעים ויהווה מקום של חום והכלה. אחת הדרכים להפוך את העיצוב של הבית שלנו לנעים ומזמין יותר היא לבחור להציב שטיח ברצפה של החדרים השונים בו. יש חדרים בהם לא מתאים להציב שטיח כמו למשל המטבח או חדר המקלחת. בחדרים אחרים כמו חדרי ילדים, סלונים, חדרי השינה וחדרי עבודה שטיח כמו שטיח חבל יכול להוסיף המון אופי וחמימות לחדר. בכלל שטיחי חבלים הם שטיחים שהופכים כל חדר לחדר שיש בו אופי ייחודי, אסתטיקה והרבה מאוד נוחות וחום.

האם שטיח מתאים לבית עם ילדים?

השאלה האם שטיח הוא פריט שמתאים לבית עם ילדים היא שאלה שהתשובה אליה היא כן אחד ברור! שטיחי חבלים יכולים להתאים מאוד לבתים עם ילדים קטנים כי השטיח מאפשר לילדים מצע נעים עליו הם יכולים לשחק בחדר שלהם או בסלון הבית. שטיח חבל יכול לאפשר לילדים לשחק על מצע נעים, בטוח ונקי במקום על הרצפה החשופה והקרה. כאשר נולדים לנו ילדים אנחנו חייבים להתאים את החללים השונים בבית אליהם ואל הצרכים שלהם – כך שהבית יהיה חלל בטוח ונוח יותר עבורם.

שטיח – איך הוא יכול להפוך את הבית שלנו לחמים יותר?

קנייה של שטיח יכולה להפוך את הבית שלנו למקום חמים יותר שיש בו חום, אהבה ותחושה של בית ולא של מבנה. השטיח יכול להכניס צבע ומרקמים שונים לבית כך שהבית או הדירה שלנו יהפכו להיות מקום הרבה יותר ייחודי ומותאם אישית. חברת ראגס מתמחה בהתאמה אישית של שטיחים לקהל לקוחותיה. החברה מספקת ומוכרת שטיחים באיכות הגבוה ביותר ובמגוון דגמים רב וייחודי. כאשר אנחנו קונים פריטי עיצוב לבית שלנו חשוב שנקנה אותם במקום אמין שיכול לספק לנו אפשרויות בחירה רבות ואחריות למוצרים שאנחנו קונים. ככל שנבחר להתייעץ עם מומחים כך עיצוב הבית שלנו יתאים יותר לאופי של בני המשפחה שלנו ולצרכים האישיים של כל אחד ואחת מאתנו.

קחו לעצמכם קצת מרוח שטות צעירה והכניסו לאחד החדרים את שטיחי החבלים.

בואו נדבר

הצטרפו למועדון הלקוחות של Rugs שטיחים ותוכלו להנות ממבצעים מטורפים

עד 10% הנחה למצטרפים חדשים