שטיחי קילים

שטיח קילים במגוון עיצובים

מכל קצוות תבל, השטיח אליכם ישר לבית מתגלגל! שטיחי קילים בעיצובים מהממים, עם טאץ' אוריינטלי

שמביא חבלי ארץ שנמצאים הרחק, הרחק מכאן.

שטיחי קילים הם איכותיים, יפים בעלי טקסטורה נעימה ומאפשרים לכם לגוון איפה שקצת קודר.

אנחנו מציעים לכם לבוא ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מסוג השטיחים שמאפשר לכם להביא

שטיחי קילים – למה כדאי לנו להציב בסלון שלנו שטיח?

עיצוב הסלון שלנו יכול להשפיע על הרושם הראשוני שיש לאנשים מהבית שלנו ועל האופן בו אנחנו מארחים אורחים בבית שלנו. כאשר אנחנו חושבים איך לעצב את הסלון שלנו כדאי לנו לשקול בחיוב לשלב בין כל פריטי העיצוב באמצעות אביזרי עיצוב משלימים כמו שטיחים או וילונות. כדאי לנו להציב שטיח בסלון שלנו כי פריט זה יכול להפוך את האווירה בחלל המגורים שלנו ליותר מזמינה וביתית. בית שיש בו שטיח הוא בית חמים יותר שנעים לבוא אליו ומיד יש בו הרגשה של בית, נחמה והכלה. יש מגוון גדול מאוד של דגמי שטיחים שאנחנו יכולים לבחור לסלון שלנו כמו שטיחי שאגי, שטיחי חבלים או דגם מומלץ מאוד של שטיחי קילים.

האם כדאי לשים שטיח קילים בחדר השינה?

חלל נוסף בבית שכדאי לנו לשקול בחיוב להציב בו שטיח הוא חדר השינה שלנו. כאשר אנחנו רוצים להפוך את האווירה בחדר השינה שלנו למרגיעה יותר. אנחנו יכולים לבחור להציב ברצפת חדר השינה שלנו ליד המיטה שטיחי קילים וכך כאשר נקום בבוקר נוכל לדרוך על השטיח ולא על הרצפה הקרה. חדר שינה שיש בו שטיח מהווה מקום הרבה יותר נעים ללכת בו לישון או להחליף בו בגדים. חברת ראגס שטיחים מתמחה בהתאמה אישית ומכירה של מגוון סוגי שטיחים לאנשים פרטיים. החברה מתאימה לכל אחד מהלקוחות שלה שטיח לחללים שונים בבית בטווח מחירים משתנה ומשתלם במיוחד.

האם שטיחי קילים  יכולים להתאים לחדרי נוער?

שטיחים בכלל ובאופן ספציפי שטיחי קילים יכולים להתאים מאוד גם לחדרי נוער. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את המראה של החדר של הבן או הבת המתבגרים שלנו אנחנו צריכים לבחור לעצב אותם בסגנון צעיר שידבר בשפה שלהם. אנחנו יכולים לבחור להציב בחדר שלהם שטיח בעל סגנון שמתאים לטעם האישי שלהם ושהם מרגישים שהם אוהבים ומתחברים אליו. שטיחים משתלבים יפה מאוד עם פריטי עיצוב מעץ מלא או עם פריטי עיצוב כמו פופים. חשוב שבעת עיצוב החדר ובחירת השטיח שיהיה בו שנתאים בין כל הפריטים השונים בו כך שהחדר יהיה בעל אווירה ומראה הרמוניים.

רגעים מארצות רחוקות אליכם לבית.

בואו נדבר

הצטרפו למועדון הלקוחות של Rugs שטיחים ותוכלו להנות ממבצעים מטורפים

עד 10% הנחה למצטרפים חדשים